Jędrne usta dzięki kwasowi hialuronowemu

Jędrne usta dzięki kwasowi hialuronowemu

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to jeden z bardziej dzisiaj popularnych zabiegów dostępnych w gabinetach kosmetycznych. Powiększanie ust to zabieg, który przynosi bardzo dobre efekty, ale też zabieg, który może przynieść efekt zupełnie odwrotny; dlatego decydując się na wypełnianie ust należy wybrać sprawdzony gabinet kosmetyczny.

Jędrne i naturalne usta

Zabiegi medycyny estetycznej są coraz bardziej popularne; zabiegi medycyny estetycznej nie w każdym przypadku oznaczają konieczność używania skalpela. Są takie zabiegi medycyny estetycznej, które wykonywane w gabinetach kosmetycznych. Do zabiegów, które proponuje kosmetologia estetyczna należy między innymi modelowanie ust kwasem hialuronowym. Modelowanie ust kwasem hialuronowym to zabieg poprzedzony dokładnym wywiadem; specjalista, który będzie go wykonywał musi poznać oczekiwania klientki.

Czy zabieg jest bolesny?

Korekta kształtu ust to jeden z zabiegów, która ma dziś do zaproponowania kosmetologia estetyczna. Powiększanie ust to zabieg bezbolesny; wargi ostrzykiwane są bardzo cienką igłą po uprzednim ich znieczuleniu specjalnym kremem Emla. Kosmetologia estetyczna ma do wyboru różne preparaty kwasu hialuronowego; wypełnianie ust odbywa się innym preparatem niż korekta kształtu ust. Efekty są widoczne natychmiast po zabiegu, utrzymują się 6-12 miesięcy.

Wypełnianie ust to zabieg, który powinien wykonać specjalista z certyfikatem. Więcej o tym, jak wygląda zabieg, jakie są przeciwwskazania możecie przeczytać w naszym poprzednim artykule.