Projekty stoisk targowych AkzoNobel

Projekty stoisk targowych

Materiały POS i projekty stoisk targowych, które tworzymy w agencja marketingowa Warszawa są nietuzinkowe, niepowtarzalne i dobrze zapadają w pamięć. Zadaniem naszego działu retail jest między innymi wsparcie sprzedaży poprzez tworzenie kampanii reklamowych czy aranżowanie przestrzeni targowych i konferencyjnych. Nasze projekty obowiązkowo muszą wyróżniać się  na tle innych! To, że znamy się na rzeczy, a słowo niemożliwe nie istnieje w naszym słowniku, udowodniliśmy między innymi podczas współpracy z dużymi firmami.

Projektowanie stoisk targowych mamy we krwi

Odważny i estetyczny projekt stoiska targowego nie tylko przyciąga klientów, ale również na dłużej pozostaje w ich pamięci. Wzbudza dyskusje oraz pozytywne skojarzenia. Obok takiego stoiska nie da się przejść obojętnie! A przecież właśnie taki jest cel. Nasza specjalistyczna wiedza połączona z nieskończonymi pokładami kreatywności pozwala nam tworzyć projekty stoisk targowych, od których nie można oderwać wzroku. Tak właśnie było w 2017 roku, kiedy agencja marketingowa warszawa podjęła się współpracy z firmą podczas Targów DREMA Poznań.

Jak przyciągnąć wzrok odwiedzających targi?

To pytanie zadaje sobie każdy wystawca. Zwykłe materiały POS, takie jak na przykład ulotki, to zdecydowanie za mało. Za cel podczas współpracy z naszym klientem postawiliśmy sobie to, aby w oryginalny sposób przykuć wzrok uczestników targów i zapisać się w ich pamięci. Zaprojektowaliśmy stoisko, w którym w niestandardowej oraz ciekawej formie odwołaliśmy się do branży, w jakiej działa nasz klient. Do realizacji tego pomysłu wykorzystaliśmy ogromne puszki zawieszone nad stoiskiem, z których “wylewała” się różowa oraz błękitna farba. Ta odważna idea i jej śmiała realizacja pozwoliła nam na stworzenie ciekawego i niebanalnego rozwiązania, które intrygowało swoją oryginalnością, ale również estetyką wykonania.

Projektujemy stoiska targowe, które są wyróżniane

Spektakularna realizacja stoiska dla naszego klienta zaowocowała wyróżnieniem go Statuetką Akanta! Złoty Akant jest nagrodą przyznawaną przez Międzynarodowe Targi Poznańskie stoiskom o najlepszych rozwiązaniach architektonicznych i graficznych. Aby dostać tę nagrodę nie wystarczy zaprojektować stoiska targowego rzucającego się w oczy. Musi ono również sprzyjać bezpośredniej komunikacji z klientem oraz podkreślać wizerunek firmy. W skład Kapituły wchodzą wybitni eksperci z zakresu wystawiennictwa targowego, designu oraz marketingu. Nasze stoisko wystawiennicze zostało więc wyróżnione przez najlepszych.

Projekty stoisk targowych dla każdego

Nasza agencja marketingowa Warszawa składa się z kreatywnych ekspertów, którzy nie boją się żadnego wyzwania. Chętnie podejmiemy się realizacji kolejnych nieszablonowych stoisk targowych, które będą przyciągać wzrok. Dzięki nam każda marka może zapaść w pamięć konsumentów jako ta, która stawia na oryginalne i niebanalne rozwiązania.