O streamingu słów kilka

O streamingu słów kilka

Coraz rzadziej, a praktycznie wcale, oglądamy filmy bądź słuchamy muzyki bezpośrednio z plików, które mamy na swoich komputerach. Dzięki dostępowi do internetu nie musimy pobierać multimediów na dysk komputera, i tak będziemy mogli je odtworzyć. Jest to zasługa usługi określanej mianem streamingu. Umożliwia ona  na przykład oglądanie filmów czy telewizji online.

Transmisje internetowe: jakie wydarzenia można transmitować?

Streaming Warszawa to bardzo bogata oferta skierowana do osób, które zainteresowane są transmisją internetową bardzo różnych wydarzeń. Zaletą firm świadczących usługi streaming Warszawa jest to, że kierują one swoją ofertę nie tylko do firm działających na terenie stolicy, ale także innych miast na terenie całego kraju. Wydarzenia, które można transmitować na żywo w internecie to na przykład: zawody, mecze turnieje sportowe (również te na szczeblu lokalnym), konferencje naukowe, koncerty, szkolenia.

Na jakich platformach realizowana jest usługa?

Streaming Warszawa umożliwia zrealizowanie transmisji na wszystkich cieszących się dużą popularnością platformach streamingowych. Transmisje internetowe na kanale YouTube to oczywiście podstawowa część oferty. Ale na życzenie klientów możliwe jest także zrealizowanie transmisji na Facebooka. Jakość realizacji transmisji internetowej wybiera sam klient. Jest to możliwe dzięki temu, że firma udostępnia odtwarzacz white label. Jakość obrazu jest więc bardzo wysoka. Transmisje działają nie tylko na komputerze, ale także na urządzeniach mobilnych.