Zalety węgla rosyjskiego

Zalety węgla rosyjskiego

Polecamy wysokokaloryczny węgiel rosyjski. Oferowany przez nas węgiel pochodzi z Rosji, z Kuźnieckiego Zagłębia Węglowego na Syberii. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi kopalniami, które są w stanie zapewnić stałość parametrów dostarczanych surowców. Rosyjski miał węglowy to surowiec wysokoenergetyczny i jednocześnie stosunkowo tani. To właśnie niska cena sprawia, że jest on bardzo chętnie wybierany przez klientów, zwłaszcza do ogrzewania gospodarstw domowych. Miał węglowy nadaje się zarówno do pieców z podajnikami automatycznymi, jak i tradycyjnych.

Węgiel rosyjski wysokoenergetyczny

Węgiel rosyjski może być przerobiony na miał, czyli najbardziej rozdrobniona forma węgla. Można powiedzieć, że jest produktem ubocznym procesu wydobywania oraz obróbki tegoż surowca. Największe zalety rosyjskiego miału węglowego to:

  • niska cena,
  • wysoka kaloryczność.

Wielkość ziaren dostarczanego przez nas węgla wynosi 0-20 mm.

Oferta wielu firm obejmuje sprzedaż węgla rosyjskiego hurtową oraz detaliczną. Surowiec jest składowany na naszym własnym terminalu przeładunkowym. Do transportu węgla wykorzystujemy własną bocznicę kolejową, co pozwala nam zapewnić najwyższą jakość realizacji zamówień. Zlecenia są wykonywane szybko i sprawnie.