Rzeczy ręcznie wykonywane – hit czy kit?

ubek sandrine bloomingville

We współczesnym społeczeństwie można znaleźć naprawdę różne grupy osób – co widać od razu gdy zapytamy kogoś o ulubioną muzykę, książki, czy na przykład gust modowy. Dlatego jeśli rozmowa schodzi na rzeczy wykonywane ręcznie – tak zwany handmade – niektórzy są nim zachwyceni, a innym nie bardzo się podoba.

Wśród osób z tej drugiej grupy przeważają fani nowoczesnych rozwiązań, do których produkcji przeważnie używane są maszyny – co zapewnia perfekcję oraz odpowiednią szybkość. Ale takie rzeczy mają jedną wadę – zwykle jest to produkcja seryjna. Niczym się od siebie nie różnią i wiele osób może mieć to samo co my. Handmade posiada więc mnóstwo zalet!

Powrót do manufaktury

Zwłaszcza w krajach Europy Zachodniej można w tej chwili zaobserwować poszukiwanie unikalnych rzeczy, które zostały wykonane ręcznie. O takich produktach mówi się, że mają własną duszę. Widać na nich często ślady ręcznej produkcji i zdobienia – tym samym patrzymy na nie w nieco inny sposób.

Wystarczy choćby przedstawić prawdziwy hit sprzedażowy w ostatnim czasie, czyli kubek sandrine bloomingville. To kubek ceramiczny, tworzony w portugalskiej manufakturze – nie do końca równe kształty są zamierzone, a każdy produkt jedyny w swoim rodzaju.

Kubek sandrine bloomingville

Kubek Sandrine marki Bloomingville to produkt, który można nabyć oddzielnie, albo w całym zestawie. Dostępne są bowiem nie tylko kubki, lecz również i inne naczynia. Cała kolekcja Sandrine utrzymana jest w nieco surowym, rustykalnym klimacie, który spodoba się wielu osobom.

To kubek jednocześnie tradycyjny i nowoczesny, wytrzymały i delikatny. Jeśli ktoś pragnie się dowiedzieć więcej o rzeczach handmade i o samym, przedstawionym produkcie, niech zajrzy jeszcze do artykułu „Kubek sandrine bloomingville – ręczna robota, ponadczasowe piękno”.