Powiększanie i korekta kształtu ust

Powiększanie i korekta kształtu ust

Wiele Polek marzy o bardziej pełnych, idealnie symetrycznych ustach. Naprzeciw oczekiwaniom między innymi takich kobiet wychodzi kosmetologia estetyczna. Kosmetologia estetyczna proponuje dzisiaj kobietom niezadowolonym z wyglądu swoich warg między innymi modelowanie ust kwasem hialuronowym.

Jaki jest przebieg zabiegu?

Modelowanie ust kwasem hialuronowym polega nie tylko na ich wymodelowaniu; jest to jednoczesne powiększanie ust. Modelowanie ust kwasem hialuronowym przyniesie wymarzony efekt pod warunkiem, że zostanie wykonany w sprawdzonym, renomowanym gabinecie. Korekta kształtu ust jest zabiegiem bezbolesnym; kosmetologia estetyczna ma do dyspozycji preparaty znieczulające. Zabiegi medycyny estetycznej, które nie wymagają użycia skalpela, ale mogą wywoływać dyskomfort, wykonywane są w znieczuleniu miejscowym. W przypadku zabiegu wypełnianie ust przed wykonaniem serii nakłuć wargi są znieczulane specjalnym kremem. Na koniec zabiegu usta są masowane, dzięki temu kwas ładnie się układa.

Jakie efekty daje zabieg?

Efekty widoczne są natychmiast; bezpośrednio po zabiegu usta nie wyglądaj najlepiej, gdyż są lekko obrzmiałe. Efekty uboczne są niewidoczne już na drugi dzień po zabiegu jakim jest powiększanie ust. Wypełnianie ust utrzymuje się przez okres od 6 do 12 miesięcy. Korekta kształtu ust nie jest wykonywana między innymi u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest także opryszczka.

Osoby, które interesują zabiegi medycyny estetycznej zachęcamy do przeczytania także naszego innego tekstu.