Podaruj sobie kwadrans dziennie

Podaruj sobie kwadrans dziennie

Wykonywanie makijażu jest konieczne, ale nie da się ukryć, że nie jest to niczyja ulubiona rzecz w ciągu dnia. Zabiera ona po prostu czas, a i kosmetyki nie rosną na drzewie. Dlatego coraz częściej wykonywany jest makijaż permanentny Tójmiasto, dzięki któremu codziennie wystarczy tylko delikatnie poprawić makijaż. A czasami i tego nie potrzeba.

O co w tym chodzi?

Usuwanie zmarszczek Trójmiasto to typowa usługa kojarzona z efektem długotrwałym. Usuwamy zmarszczki i nie ma ich dłuższy czas. Ale czy da się zrobić brwi czy usta na dłuższy czas bez operacji plastycznej? Teraz już tak. Makijaż permanentny ust oraz makijaż permanentny brwi, a także makijaż permanentny powiek to trzy najczęściej wykonywane zabiegi z zakresu makijażu permanentnego.

Ich zadaniem jest naniesienie specjalnego tuszu na naskórek, który niczym tatuaż, zostanie tam przez co najmniej kilka miesięcy i będzie poprawiał nasz wygląd. Nie zmaże się, nie trzeba go poprawiać i efekt się idealnie utrzymuje. W razie czego można go usunąć laserem, a do tego sam zaniknie po 6-12 miesiącach, więc aż taki permanentny nie jest.

Kosmetyka w połączeniu z tatuażem

Zaczęło się to jako mikropigmentacja medyczna, czyli np. odbudowa wizualna utraconego sutka. Nic nie stało jednak na przeszkodzie, by taką samą metodę wykorzystać do poprawienia zbyt rzadkich brwi czy nie najlepszego konturu ust. Akademia makijażu permanentnego rozwinęła techniki makijażu permanentnego do tego stopnia, że można dzięki niemu osiągać naprawdę znakomite efekty. Co więcej, oferowane są szkolenia z makijażu permanentnego, dzięki którym więcej osób może się nauczyć jego wykonywania i oferować swoją wiedzę innym klientom oraz adeptom.