Kubek sandrine bloomingville – ręczna robota, ponadczasowe piękno

Kubek sandrine bloomingville

Zapewne wiele osób uważa, że czasy wykonywania pewnych produktów ręcznie już dawno odeszły w zapomnienie – ale w tej chwili odchodzą. Maszyny co prawda przejęły od ludzi większość ciężkich obowiązków, jednak prace handmade są w tej chwili chętnie kupowane i wielce poszukiwane – zwłaszcza na Zachodzie.

Chodzi tu o przeróżne rzeczy – ręcznie robione kartki okolicznościowe, rzeźby z drewna, albo na przykład ceramiczne kubki… W artykule skupimy się zwłaszcza na tym ostatnim, ponieważ ręcznie robiony kubek sandrine bloomingville z pewnością podbije serca wszystkich!

Dla fanów tradycji i nowoczesności

W tej chwili w modzie zaszła ciekawa zmiana, ponieważ najbardziej trendy jest to, co nawiązuje do przeszłości i do natury. Oczywiście, chodzi tu o stylizację wnętrz. Najbardziej modny w tej chwili styl to styl skandynawski, a zaraz za nim styl nowoczesny, rustykalny oraz prowansalski.

Jakkolwiek styl nowoczesny charakteryzuje się liczną elektroniką i oryginalnymi rozwiązaniami, tak styl skandynawski czy rustykalny stawiają na przeszłość, prostotę, niewymuszony, naturalny wdzięk. Rzeczy wykonane ręcznie są wprost wymarzone do takiego wnętrza! I pasuje do niego również kubek sandrine bloomingville!

Kubek sandrine bloomingville

Kubek ceramiczny Sandrine marki Bloomingville to prawdziwy hit, który można zakupić w wersji jasnoszarej lub niebieskiej i w dwóch różnych pojemnościach – 200 ml oraz 500 ml. Zainteresowani powinni wiedzieć, że został wykonany ręcznie w portugalskiej manufakturze, przez co wszystkie noszą ślady ręcznej roboty i są niepowtarzalne. To prawdziwe rzeczy z duszą, które są w dodatku praktyczne. Można je na przykład myć w zmywarce.