Jedyne takie przyjęcie w życiu

Jedyne takie przyjęcie w życiu

W naszej rozwijającej się wciąż kulturze osiemnaste urodziny to bardzo ważne wydarzenie. Towarzyszą mu nie tylko prezenty na 18 stkę, ale i liczne symboliczne gry oraz tańce. O jego wyjątkowy klimat starają się zadbać rodzice wraz z jubilatem.

Z myślą o znajomych i rodzinie coraz częściej organizuje się dwa odrębne wydarzenia, aby podczas zabawy z jubilatem w każdej z grup czuł się swobodnie. Dorośli również rozumieją, że młodzież w dzisiejszych czasach najchętniej bawi się w swoim towarzystwie, niekoniecznie pod okiem rodziców. Czym zatem charakteryzują się takie przyjęcia? 

Lepszy lokal niż dom 

Coraz więcej osób odchodzi od organizowania przyjęć urodzinowych w swoich domach, dlatego też goście, wraz ze swoimi prezentami na osiemnastkę, często kierowani się do lokali. I nic w tym dziwnego. Wynajęta sala jest z pewnością większa oraz wygodniejsza. Oferuje również miejsce do potańczenia, a dzięki obsłudze, która się wszystkim zajmuje, samemu nie trzeba biegać między stołami. Jubilatem nie musi zatem niczym się martwić i spokojnie może skupić się na dobrej zabawie oraz cieszyć się z otrzymanych urodzinowych prezentów. 

Pomysłowe i zabawne podarunki 

Prezenty na 18 stkę to nieodłączny element każdego przyjęcia. Rozpakowywane są one bardzo często podczas trwania imprezy, a czynności tej towarzyszy gromki śmiech, co nikogo w dzisiejszych czasach nie dziwi. Prezenty na osiemnastkę to zazwyczaj śmieszne akcesoria, nieraz symbolizujące wejście młodego człowieka w wiek dorosły. Nie może zatem zabraknąć wśród nich gadżetów związanych z alkoholem, śmiesznych koszulek, kubków, czy też podarunków, nawiązujących swoją tematyką do płciowości kobiety, jak i mężczyzny. 

Program imprezy i atrakcje

Każde udane przyjęcie musi posiadać kilka stałych punktów, na które składają się: rozpakowanie prezentów na 18 stkę, zdmuchnięcie świeczek na torcie, symboliczne pasowanie, czy też wspólne odśpiewanie sto lat. Dużo osób decyduje się również na dodatkowe atrakcje, które często proponowane są przez wodzireja, czuwającego nad całym programem.

Jubilat z tak zaplanowanej uroczystości z pewnością będzie zadowolony, jednak jak się okazuje najlepszym prezentem urodzinowym są zawsze osoby, mogące uczestniczyć w całym wydarzeniu.